دانلود PDF ارزش غذایی کود مرغی

دانستن احتیاجات مواد مغذی حیوانات و شناسایی خصوصیات فیزیکی و شیمیایی مواد خوراکی برای تامین آنها در جیره غذایی ضروری است.شما با استفاده از این فایل می توانید ارزش غذایی کود مرغی که از خاکستر ، پروتئین ، رطوبت ، فیبر خام و مواد معدنی ... تشکیل شده است را دریابید. وت پارس شما را به دانلود فایل PDF ارزش غذایی کود مرغی در ادامه مطلب دعوت می کند.

این فایل در قالب PDF تهیه شده است و در حجم 800 کیلو بایت از اینجا و یا با کلیک بر روی آیکون دانلود قابل دسترسی است.

......................................

تهیه و تنظیم از سعید سیری

 مطالعه ادامه مطلب

آشنایی با رشته دامپزشکی ( به طور خلاصه ، مخصوص این روزهای انتخاب رشته ) + فایل PDF و ویدئو و لینک

این روزها ، روزهای انتخاب رشته دانشگاه است. چه اینکه نتایج دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد و چه اینکه تا چند روز دیگر نتایج نهایی دانشگاه سراسری هم مشخص خواهد شد. به هر حال این روزها روزهای انتخاب رشته و به قولی انتخاب آینده کاری فرد می باشد. وت پارس هم بنا بر وظیفه ای که به خود می بیند ، در این روزها فرصت را غنیمت شمرده و برای کسانی قصد ورود یا انتخاب رشته مقدس دامپزشکی را دارند مطالبی در زمینه آشنایی با این رشته تهیه می کند. البته شاید این مطالب خیلی هم کامل و جامع نیستند اما باز هم شاید موجب آشنایی اندک عزیزان با این رشته خواهد شد. اما از هم اکنون قول برگزاری و معرفی رشته دامپزشکی به شیوه های جدید در ماه آینده را خواهیم داد که تا کنون در کمتر سایتی مشاهده کرده اید و انشالله از چند خدمت و سیستم جدید هم رونمایی خواهد شد. اما امروز در این مطلب یک فایل پی دی اف جهت آشنایی شما ، با حجم 2/5 مگابایت ، یک ویدئو از محیط کار دانشجویان دامپزشکی دانشگاه کمبریج و چند لینک بسیار مفید قرار داده شده است. برای مشاهده همه این ها ، ضمن آرزوی موفقیت در تمامی مراحل زندگیتان ، وت پارس شما را به مطالعه ادامه مطلب دعوت می کند.

................................

فایل PDF  آشنایی مختصر و مفید با رشته دامپزشکی

......................................................

دانلود فایل PDF  با حجم 2/5 مگابایت

ویدئو

در این ویدئو با کار و تحصیل دانشجویان دامپزشکی آشنا می شوید

........................................

 مطالعه ادامه مطلب

دانلود PDF آشنایی با رشته دامپزشکی

از امروز مهلت انتخاب رشته برای دانشجویانی که خواهان ورود به دانشگاه سراسری هستند آغاز می شود و همچنین ماه آینده نیز جواب متقاضیان ورود به دانشگاه آزاد اسلامی به دست دانش آموزان سابق و دانشجویان آینده خواهد رسید. به نظر می آید این روزها بهترین روزها برای معرفی رشته ها برای انتخاب صحیح تر دانشجویان می باشد و با معرفی کامل و آشنا کردن دانشجویان با تمامی زوایای رشته ها ، آنها را برای یک انتخاب صحیح آگاهی داد.از این رو و بر حسب وظیفه ، وت پارس با تعهدی که به همه دانشجویان و عزیزان شاغل در این رشته دارد ، به معرفی این رشته مقدس خواهد پرداخت و به همین دلیل با همکاری دانشجویانی که در حال حاضر به تحصیل در این رشته مشغولند ، اقدام به تهیه یک PDF با موضوع آشنایی عزیزان با رشته دامپزشکی کرده است.امید است که این فایل محتوی مطالب مفیدی برای یک انتخاب آگاهانه باشد.این فایل با حجم 2/5 مگابایت توسط سرکارخانم ثنا رضوی فرد با ویرایش سایت وت پارس تهیه شده است. وت پارس شما را به دانلود فایل آشنایی با رشته دامپزشکی ، در ادامه مطلب دعوت می کند.

......................................................

دانلود فایل PDF  با حجم 2/5 مگابایت

.........................................

تهیه : سرکارخانم ثنا رضوی فرد

ویرایش : وت پارس

 مطالعه ادامه مطلب

دانلود کتاب اریگامی یا هنر ساخت کاغذ و تا حیوانات افریقا

 اریگامی یا «هنر کاغذ و تا» یکی از کاردستی‌های محبوب ژاپنی است که امروزه در سراسر جهان طرفداران زیادی دارد. هدف این هنر آفریدن طرح‌های جالب از کاغذ به کمک تاهای هندسی است. معنای لغوی این واژه در زبان ژاپنی «تا کردن کاغذ» است و تمام مدل‌های کاغذ و تا را در بر دارد. اریگامی فقط از تعداد کمی از تاهای گوناگون استفاده می‌کند، ولی همین تاها می‌توانند به روش‌های گوناگونی ترکیب شوند تا طرح‌های متفاوتی ایجاد کنند. به طور کلی، این طرح‌ها با یک برگ کاغذ مربع شکل آغاز می‌شود، که هر روی آن ممکن است به رنگ متفاوتی باشد و بدون بریدن کاغذ ادامه می‌یابد. این کتاب شامل طرح هایی بسیار زیبا از حیوانات افریقا به همراه آموزش تصویری می باشد که این آموزش ها را می توانید به راحتی یاد بگیرید. با استفاده از این کتاب بی نظیر و با کمک علاقه خود به حیوانات ، مجموعه ای زیبا برای خود از حیوانات مختلف بسازید. وت پارس شما را به دانلود این مجموعه زیبا در ادامه مطلب دعوت می کند.قابل ذکر است که این فایل با حجم 12 مگابایت از سایت پرشین جی اف ایکس تهیه شده است.

 برای دانلود وارد این صفحه شوید

..............................

تهیه و تنظیم از سعید سیری

seery@vetpars.com

saeed.seery@yahoo.com

.................................

منبع :

 مطالعه ادامه مطلب

معرفی داروی داکسی سایکلین(PDF)

داکسی سایکلین دارویی از خانواده آنتی بیوتیک های تترا سایکلینی است و با توجه به ویژگی هایی که دارد کمتر به آن پرداخته شده است. لذا لازم دیدیم تا این مطلب را برای شما آماده کنیم. امیدوارم این مطلب مورد توجه شما همراهان همیشگی وت پارس قرار گیرد.

برای دانلود روی عکس کلیک کنید

 مطالعه ادامه مطلب

دانلود مطالبی مختصر در مورد عضلات همسترینگ

همسترینگ از 3 ماهیچه و استخوان پشت ران تشکیل شده است. وظیفه اصلی این دسته از ماهیچه ها خم کردن زانو است و آسیب دیدگی این گروه هم مفصل زانو را با مشکل مواجه می کند. این ماهیچه ها از طریق اعصاب سیاتیک کنترل می شوند و اگر کار نکند راه نمی شود رفت چون دیگر زانو خم نمی شود. اما شما چقدر با این گروه از عضلات آشنایی دارید؟ وت پارس مجموعه ای از اطلاعات مختصر و مفید را در قالب پاور پوینت برای استفاده شما عزیزان آماده کرده است که امیدواریم مورد رضایت شما عزیزان قرار بگیرد. برای دانلود این پاور پوینت ، وت پارس شما را به مطالعه ادامه مطلب دعوت می کند.

برای دریافت فایل اینجا را کلیک کنید

...................................................

تهیه و تنظیم از سعید سیری

seery@vetpars.com

saeed.seery@yahoo.com

 مطالعه ادامه مطلب

معرفی داروی تایلوسین ( داروی شماره دوم )

داروی تایلوسین یک محلول تزریقی از دسته خانواده آنتی بیوتیک هاست که در درمان عفونت های ناشی از باکتری های گرم مثبت ، برخی از میکروب های گرم منفی و بیماری های متفاوتی در دام بزرگ استفاده می شود. برای آشنایی بیشتر شما عزیزان با این دارو و مکانیسم اثر آن ، وت پارس مجموعه ای از این دارو و سایر داروها نظیر این را در فالب PDF و به صورت کاملا خلاصه شده و آماده برای کنفرانس ها و مقالات تهیه کرده که با حجمی بسیار کم و با طراحی بسیار خوب آماده دانلود می باشند.امیدواریم که این مجموعه مورد نظر شما عزیزان قرار بگیرد. وت پارس شما را به دانلود دومین سری از این داروها ، داروی تایلوسین در ادامه مطلب دعوت می کند.

 

دانلود فایل PDF معرفی داروی تایلوسین

...................................

تهیه و تنظیم از سعید سیری

 مطالعه ادامه مطلب

معرفی داروی مایکوسین 30% یا تیل مایکوسین

داروی تیل مایکوسین یک محلول تزریقی از دسته خانواده آنتی بیوتیک هاست که در درمان بیماری های تنفسی ، پنومونی و ورم پستان و... در حیوانات گاو و گوسفند استفاده می شود. برای آشنایی بیشتر شما عزیزان با این دارو و مکانیسم اثر آن ، وت پارس مجموعه ای از این دارو و سایر داروها نظیر این را در فالب PDF و به صورت کاملا خلاصه شده و آماده برای کنفرانس ها و مقالات تهیه کرده که با حجمی بسیار کم و با طراحی بسیار خوب آماده دانلود می باشند.امیدواریم که این مجموعه مورد نظر شما عزیزان قرار بگیرد. وت پارس شما را به دانلود اولین سری از این داروها ، داروی تیل مایکوسین در ادامه مطلب دعوت می کند.

 

 

دانلود فایل PDF معرفی داروی مایکوسین30 % یا تیل مایکوسین

.....................................

تهیه و تنظیم از سعید سیری

 مطالعه ادامه مطلب

۱۰ دانشکده دامپزشکی برتر کشور ایالات متحده امریکا

باید از تمامی تجربه ها و تلاش های کشورهای دیگر و افراد مختلف در سرتاسر جهان برای ساختن یک فضای با نشاط دانشگاهی استفاده کرد تا ضمن دارا بودن دانشگاهی خوب ، ورودی و خروجی این دانشگاه ها نیز افرادی با تجربه و با دانش باشند.این مطلب نگاهی بسیار کوتاه به ۱۰ دانشکده دامپزشکی برتر کشور ایالات متحده امریکا به همرا ه تصاویر بسیار زیبا از این دانشکده ها دارد و برای اولین بار توسط وت پارس شما عزیزان قادر خواهید بود که این فایل ها را دریافت نمائید.این فایل ها به دو صورت pdf و word تهيه شده است و اميدواريم نظر همگي شما خوانندگان عزيز را فراهم كند. وت پارس شما را به دانلود اين فايل ها در ادامه مطلب دعوت مي كند.     

 

دانلود فايل به صورت pdf

 

دانلود فايل به صورت word

..............................................................

تهیه و تنظیم مطلب از سعید سیری

seery@vetpars.com

saeed.seery@vetpars.com

 مطالعه ادامه مطلب

دانلود نرم افزار کاربردی Veterinary Gate

در اولین پست مربوط به بخش دانلود تصمیم گرفتیم که یک نرم افزار بسیار کاربردی و پر استفاده را خدمت شما عزیزان برای دریافت ، قرار دهیم.نرم افزار veterinary Gate یا دروازه دامپزشکی یک نرم افزار بسیار پر کاربرد است و از نکات مهم این نرم افزار راحتی و روان بودن کار با آن است.مزایای بسیاری وجود دارند که باعث می شوند که نرم افزار veterinary Gate را به یکی از پر دانلودترین نرم افزارهای رشته دامپزشکی در سراسر جهان تبدیل کند. شما عزیزان می توانید قبل از دانلود این نرم افزار گوشه ای از این مزایا را در بخش ادامه مطلب مطالعه نمایید.همچنین لینک مربوط برای دانلود هم در بخش ادامه مطلب قرار دارد. به امید اینکه این نرم افزار مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد. برای مشاهده مزایای نرم افزار و دریافت فایل آن به ادامه مطلب مراجعه نمایید. وت پارس شما را به ادامه مطلب دعوت می کند.


دانلود نرم افزار  Veterinary Gate

 براي دانلود اين فايل بر روي لينك بالا كليك كنيد.


مزایای استفاده از نرم افزار VeterinaryGate 

حیوانات:

 مطالعه ادامه مطلب