آرواره ها و دنیای زیر آب ( تصاویری از کوسه ها )

04 شهريور 1391, ارسال شده توسط: saeedseery

شاید طرفداران این حیوانات به علت اینکه عموم تصور می کنند این حیوانات درنده خو هستند ، بسیار کم باشند اما نمی شود از زیبایی دنیای کوسه ها غافل ماند. حیواناتی که برای خود دنیای مملو از زیبایی و قدرت خدا را دارند. وت پارس شما را به مشاهده ی تصاویری از این حیوانات زیبا در ادامه مطلب دعوت می کند.

کوسه یکی از آبزیان نسبتاً بزرگ است. اقیانوس‌ها بیش از ۲۰ هزار گونه از ماهی‌ها را در خود جای داده‌اند که از این تعداد نزدیک به 385 گونه، کوسه هستند. مدت‌ها پیش از به وجود آمدن دایناسورها، کوسه‌ها فرمانروای آب‌ها بودند. آنها نخستین بار بیش از ۴۰۰ میلیون سال پیش شکل گرفتند و در ۱۰۰ میلیون سال اخیر به ندرت دستخوش تغییر و دگرگونی شده‌اند. امروزه کمتر گونه‌ای از موجودات کرهٔ زمین چنین احترام و ترسی را بر می‌انگیزد.

این شکارچیان حیرت‌انگیز با خوردن موجودات ضعیف و زخمی، در بالای چرخه غذایی دریایی قرار می‌گیرند. آنها با این کار به حفظ تعادل در سیستم طبیعت کمک می‌کنند.از معروفترین کوسه‌ها می‌توان به کوسه بزرگ سفید، کوسه ببری و کوسه سرچکشی اشاره کرد.

تصاویر برگزیده مسابقه عکاسی سونی ( ویژه حیوانات )

عکس های منتخب مسابقه جهانی دنیای میکروسکوپی نیکون

تصاویر برندگان جایزه بهترین تصاویر دنیای حیات وحش در سال 2012 میلادی

محبوب ترین تصاویر چاپی نشنال جئوگرافیک

تصاویری بکر از دوستی های نامعمول در دنیای حیوانات

تصاویری زیبا از پوست حیوانات

عکسی از بافت زنده مغز ، جایزه برتر مسابقه عکاسی علمی ولکام

حیوانات در جایزه عکاسی سونی در سال

.....................................

تهیه و تنظیم از سعید سیری

نظرات

مجتبي در تاریخ 05 شهريور 1391
سلام دوست عزيز شما لينك شديد در صورت امكان وبلاگ من را بانام (كبوتر وعكسهاي آن) لينك كنيد. kabootaranenaghsh.mihanblog.com
نظرتان را بنویسید توجه: نظرات قبل از انتشار توسط مدیریت تائید خواهند شد.

Secure image