تعرفه تبلیغاتی در وت پارس

12 اسفند, 1390, ارسال شده توسط: saeedseery

سایت وت پارس به عنوان سایت علمی - خبری دامپزشکی و علوم حیوانات ایران فعالیت می کند.این سایت امکان مطالعه جدیدترین مقالات علمی و آموزشی دامپزشکی و علوم حیوانات و اخرین اخبار این حوزه را در ایران و سرتاسر جهان فراهم می کند. وت پارس شبکه‌ای گسترده از افراد جامعه دامپزشکی ، دانشجویان ، دامداران ، صاحبان صنایع و عموم مردم را تشکیل می‌دهد و ارتباط بین آنها را به شیوه‌ های نوین و مبتنی بستر وب فراهم می‌کند. وت پارس در حال حاضر با بیش از ده ها هزار بازدید ماهانه و هزاران دنباله رو و مخاطب در شبکه های اجتماعی ، مخاطبان زیادی را به خود اختصاص داده است. 


رسالت رسانه وت پارس ارائه خدمات متفاوت ، نوین و همچنین به روز به مخاطبان است. از این رو وت پارس با داشتن مخاطبان بی شمار و خاص در حوزه دامپزشکی ، سلامت ، صنایع مختلف و ... مکان مناسبی برای معرفی محصولات و خدمات شما در این حوزه می باشد. تبلیغ در اینترنت برخلاف روشهای تبلیغات سنتی، محدود به زمان و مکان خاصی نیست.برخلاف روشهای سنتی در تبلیغات اینترنتی شما گزارش آنلاین و بروز از آمار مشاهده و کلیک ها روی آگهی خود را خواهید داشت و با توجه به گستردگی مخاطبان مکانی مناسب برای تمامی عزیزان خواهد بود.همچنین با انتخاب هر کدام از طرح های تبلیغاتی ، طراحی بنر و رپورتاژ توسط خود شما و یا با دریافت هزینه طراحی توسط تیم وت پارس انجام خواهد شد.همزمان با درج تبلیغ شما در وت پارس ، آگهی شما به صورت گسترده و روزانه در تمامی صفحات رسمی وت پارس در شبکه های اجتماعی که بالغ بر هزاران کاربر می باشند ، به صورت رایگان معرفی و ارائه خواهد شد. با توجه به حجم بالا و تنوع موضوعي در وت پارس گستره زیادی از کاربران فارسی زبان و با سلایق، جنسیت، سن و تحصیلات و زيرگروه هاي مختلف هر روز به وت پارس سر زده و آنها را مطالعه می کنند. چنین جامعه ای می تواند مخاطب مناسبی برای بسیاری از شرکتها، تاجران و صاحبان مشاغل جهت معرفی و تبلیغ محصولات یا خدمات ایشان باشد.

- پوشش جدیدترین و متفاوت ترین اخبار دامپزشکی و علوم حیوانات ایران و جهان

- انتشار جدیدترین مقالات آموزشی و علمی به شیوه های نوین مانند اینفوگراف و ویدیووت پارس

- مخاطبانی از طیف های مختلف از جمله دانشجویان ، اساتید ، دامپزشکان و دامپرواران ، صاحبان صنایع ، صاحبان حیوانات و عموم مردم

- طراحی کمپین تبلیغاتی برای شما و معرفی رایگان در شبکه های اجتماعی

- لینک مستقیم به سایت و یا صفحه فرود درخواستی شما

- تخفیف ویژه در صورت همکاری و استفاده بلند مدت از پلن های مختلف تبلیغی

در شکل زیر تمامی مکان های تبلیغاتی سایت مشخص گردیده اند.برای بزرگ نمایی و مشاهده بهتر تصاویر بر روی آنها کلیک نمایید.

   

 

با توجه به مکان های تبلیغاتی ارائه شده در تصویر بالا ، تعرفه های تبلیغاتی سایت به شرح زیر می باشد.

مکان تبلیغاتی A - هزینه تبلیغاتی ماهانه به همراه معرفی در شبکه های اجتماعی : 250 هزار تومان (در تمامی صفحات)

مکان تبلیغاتی B - هزینه تبلیغاتی ماهانه به همراه معرفی در شبکه های اجتماعی : 150 هزار تومان

مکان تبلیغاتی C - هزینه تبلیغاتی ماهانه به همراه معرفی در شبکه های اجتماعی : 200 هزار تومان

مکان تبلیغاتی D - هزینه تبلیغاتی ماهانه به همراه معرفی در شبکه های اجتماعی : 100 هزار تومان

- هزینه تبلیغات به صورت رپورتاژ آگهی + ویدیو و عکس های ارسالی شما در صفحه اصلی : یک پست 300 هزار تومان


پس از انتخاب کلاس تبلیغات مبلغ آنرا به شماره کارت 6037991451758589 بانک ملی به نام محمد سعید سیری واریز نمایید و تاریخ واریز، میزان مبلغ واریز شده و شماره کارت واریز کننده را همراه بنر و لینک مرتبط با آگهی به ایمیل info@Vetpars.com ارسال نمایید. جهت اطلاعات بیشتر و سفارش آگهی می توانید با ایمیل info@Vetpars.com و یا با شماره تلفن های 09104124965 / 09149155364 تماس حاصل کنید.

 

www.Vetpars.com

نظرات

اولین شخصی باشید که در این مورد نظر می‌دهد
نظرتان را بنویسید توجه: نظرات قبل از انتشار توسط مدیریت تائید خواهند شد.

Secure image