مصاحبه و گفتگوهای وت پارس

21 ارديبهشت 1394, ارسال شده توسط: saeedseery

بخش مصاحبه ها و گفتگوهای دامپزشکان در سایت وت پارس

صفحه ای که هم اکنون در آن قرار دارید ، بخش ویژه آرشیو مصاحبه های سایت وت پارس با افراد موفق و مشهور در حوزه دامپزشکی و علوم حیوانات می باشد.این مصاحبه ها اختصاصی سایت وت پارس بوده و توسط این سایت انجام شده است و هدف از آن نیز آشنایی نسل جوان با افراد موفق این حوزه ها می باشد.برای موفقیت و جامه عمل پوشاندن به آروزهای خود هیچگاه نباید از تلاش دست کشید. مطالعه و آشنایی با افراد موفق نیز همواره می تواند یکی از راه های مهم برای ایجاد انگیزه در راه موفقیت باشد.این آغاز راه موفقیت است.

- برای مطالعه متن کامل هر کدام از گفتگوها بر روی تصویر شخص مورد نظر یا لینک گفتگو کلیک نمایید.

- این بخش با قرار گیری مصاحبه های جدید به روز خواهد شد.شما نیز اگر درخواست مصاحبه با شخص خاصی را دارید زیر همین پست برای ما نام شخص مورد نظر خود را ارسال نمایید.

 

 

دکتر محمد ملازم

به گواه بسیاری در حال حاضر دکتر محمد ملازم یکی از محبوب ترین و با دانش ترین اساتید رشته دامپزشکی در کشور می باشد که به واسطه حسن اخلاق و توانایی در انتقال مفاهیم بین دانشجویان و جامعه دامپزشکی طرفداران بسیار زیاد را داراست.گفتگوی اختصاصی وت پارس با دکتر محمد ملازم را از این لینک می توانید مطالعه نمایید.

 

 

دکتر ایمان معماریان

ایمان معماریان از هر جهت دامپزشک شناخته شده ایست.چه از حیث تخصصی که در آن فعالیت می کند ، یعنی حیات وحش و چه از لحاظ حواشی رسانه ای.ورودی سال هشتاد دانشکده دامپزشکی تهران دوره های تخصصی خود را در افریقا گذراند و به کشور بازگشت و هم اکنون به عنوان یکی از مجرب و مشهورترین دامپزشکان حیات وحش ایران شناخته می شود گفتگوی اختصاصی وت پارس با دکتر ایمان معماریان را از این لینک مطالعه نمایید..

 

 

 

دکتر پیام محبی

دکتر پیام محبی نامی بسیار شناخته شده در جامعه دامپزشکی ایران محسوب می شود . از جهات مختلفی پیام محبی فردی موفق محسوب می شود.موسس و ریاست بیمارستان دامپزشکی تهران و موسس مجله پت.سال ها نایب ریاست و ریاست جامعه دامپزشکان ایران در کارنامه اون به چشم می خورد و از چهره های کارآفرین رشته دامپزشکی شناخته می شود. گفتگوی اختصاصی وت پارس با دکتر پیام محبی را از این لینک می توانید مطالعه نمایید.  

 

 

دکتر هومن ملوک پور

او را بیش از همه با نام دکتر هومن و وبلاگ معروفش به نام دردسرهای یک دامپزشک می شناسیم.از نخستین فعالان دنیای مجازی در حوزه دامپزشکی به شمار می آید و یکی از مشهورترین کلینسین های دام کوچک.تلاش های او برای شناساندن دامپزشکی به عموم مردم او را به یک دامپزشک محبوب تبدیل کرده است. گفتگوی اختصاصی وت پارس با دکتر هومن ملوک پور را این لینک مطالعه نمایید.

 

 

 

دکتر آذین توکلی

در ابتدای دهه هشتاد شمسی به عنوان نخستین خانم در آزمون ورودی جراحی دامپزشکی با رتبه یک وارد دانشگاه تهران شد و هشت سال بعد نیز به عضویت هیئت علمی دانشگاه گرمسار در آمد.می توان از او به عنوان یکی از موفق ترین بانوان حوزه دامپزشکی ایران نام برد.وت پارس هم اکنون به گفتگو با دکتر آذین توکلی نشسته است.گفتگوی اختصاصی وت پارس با دکتر آذین توکلی را از این لینک مطالعه نمایید.

 

 

دکتر پیام صالحی

محمد رضا گلزار تعریف می کند که در سفری به شمال با پیشنهاد او برای تاسیس یک گروه موسیقی مواجه شده است و این سرآغاز حیات دوران تازه ای در موسیقی کشور بود.تولد آریان.پیشنهادی که از سوی دکتر پیام صالحی باعث شد تا ده ها ترانه ماندگار خلق شوند. گفتگوی اختصاصی وت پارس با دکتر پیام صالحی را از این لینک مطالعه نمایید.

 

 

مهندس محمد درویش

می توان گفت تمامی علاقمندان به محیط زیست و حیات وحش نام محمد درویش را می شناسند. در سالی که گذشت نیز یکی از چهره های تاثیرگذار محیط زیست ایران بود. سال هاست که در عرصه حفاظت و آموزش محیط زیست فعال است و هم اکنون نیز مدیرکل دفتر آموزش و مشارکت مردمی سازمان حفاظت محیط زیست می باشد.گفتگوی اختصاصی وت پارس با مهندس محمد درویش را از این لینک مطالعه نمایید.

 

 

مهندس فرشید فهیم

شاید بسیاری از بینندگان تلویزیون وی را با برنامه سلامت باشید می شناسند.اما سابقه کار اجرای مهندس فرشید فهیم به سال ها پیش باز می گردد.کاردانی دامپزشکی خواند و دوست داشت در مقطع دکترا دامپزشکی را ادامه دهد اما شرایط به گونه دیگری رقم خورد.گفتگوی اختصاصی وت پارس با مهندس فرشید فهیم را از این لینک مطالعه نمایید.

 

 

دکتر غلامرضا مصباح

دکتر غلامرضا مصباح در طی این چند سال با وجود سن و سال جوانش به چهره ای شناخته شده در رشته دامپزشکی بدل شد و سرانجام موفق به تصاحب عنوان کتاب برگزیده سال ایران در حوزه دامپزشکی شد.گفتگوی اختصاصی وت پارس با دکتر غلامرضا مصباح را از این لینک مطالعه نمایید.

 

 

 

سپهر سلیمی

سپهر سلیمی را مبتکر راه اندازی موج وبلاگ نویسی سبز می دانند.همچنین او موسس قدیمی ترین وبلاگ فعال محیط زیستی کشور است و هم اکنون به عنوان یکی از برجسته ترین فعالان حقوق حیوانات در کشور شناخته می شود. گفتگوی اختصاصی وت پارس با سپهر سلیمی را از این لینک مطالعه نمایید.

 

 

 

دکتر راجر ماهر

دکتر راجر ماهر ریاست کل سابق انجمن دامپزشکی کشور امریکا و همچنین رییس بخش دام کوچک انجمن دامپزشکی امریکا مصاحبه ای جالب در مورد زندگی خود با Animal Planet انجام داده که حاوی مطالب بسیار جالبی به خصوص برای دامپزشکان است. این گفتگوی جذاب را می توانید در سایت وت پارس از این لینک مطالعه نمایید.

 

 

دکتر محمد لطفی زاده

متولد 21 دی 1360 است. دامپزشکی است که بیشتر دانشجویان او را می شناسند و به واسطه فعالیت هایی که برای تعالی این رشته انجام داده و مردم به واسطه او هر لحظه با اخبار دامپزشکی و حیوانات آشنا می شوند بسیار محبوب و شناخته شده است.دکتر محمد لطفی زاده بنیانگذار و مدیرمسئول سابق سایت حکیم مهر می باشد.گفتگوی اختصاصی وت پارس با دکتر محمد لطفی زاده را از این لینک مطالعه نمایید.

 

 

 

نظرات

اولین شخصی باشید که در این مورد نظر می‌دهد
نظرتان را بنویسید توجه: نظرات قبل از انتشار توسط مدیریت تائید خواهند شد.

Secure image
مطالب موجود در این دسته‌بندی