ویدیو وت پارس (Video Vetpars)

14 خرداد 1394, ارسال شده توسط: saeedseery

 ویدیو وت پارس یکی از بخش های ویژه سایت وت پارس می باشد که در این قسمت سعی خواهیم داشت برای نخستین بار سریال ها و مستند های اینترنتی مربوط به حوزه دامپزشکی و علوم حیوانات را منتشر نماییم.همچنین مطالبی که برای درک آنها نیاز به یادگیری با مولتی مدیا و ویدیوهای آموزشی وجود دارد نیز در این بخش از سایت وت پارس منتشر خواهند شد.

نکته : برای ورورد به هر پست بر روی هر کدام از پوسترهای تبلیغاتی فیلم های موجود در این صفحه کلیک نمایید و ویدیوهای آن پست را به صورت آنلاین مشاهده نمایید.

- شما نیز اگر فیلم خاصی را در نظر دارید یا در خصوص موضوعی ویژه به ویدیو نیاز دارید درخواست خود را ثبت نمایید تا درخواست شما مورد بررسی و انتشار قرار بگیرد.

- این صفحه با انتشار ویدیوها ، سریال ها و مستندهای جدید به روز خواهد شد.

سخنرانی TED : آنچه دامپزشکان می دانند و پزشکان نه

چگونه از دامپزشکان برای فهم بیشتر در خصوص بیماران انسانی خود سوال نپرسیده بودم؟ این سوالی است که به موضوع سخنرانی باربارا نترسون پزشک متخصص در مجموعه سخنرانی های Ted بدل شد.دریافت این موضوع که چیزهایی هست که دامپزشکان می دانند.سخنرانی ای که به اهمیت علم دامپزشکی در جهان می پردازد.

تاکاشی آمانو

هر لحظه در جهان هزاران نفر متولد می شوند و عده ای نیز از دنیا می روند.فقط تعداد کمی از آنها هستند که می توانند آنچنان تاثیر گذار باشند که یاد آنها تا سال ها و قرن ها در ذهن جهانیان باقی بماند. بدون شک تاکاشی آمانو یکی از همین افراد بود که توانست بر صنعت آکواریوم های گیاهی و تمامی طرفداران آکواریوم در جهان تاثیر بگذارد.

نژاد های اسب

 نزدیک به ۴۰۰۰ سال پیش از میلاد انسان تلاش کرد تا اسب را اهلی کند. گمان بر این است که تا سال ۳۰۰۰ پیش از میلاد اسب‌های اهلی در جاهای گوناگونی از زمین حضور داشتند. اسب‌های زیرگونهٔ caballus اهلی شده‌اند، اگرچه بسیاری از آن‌ها در طبیعت آزاد زندگی می‌کنند.در این مجموعه از ویدیو وت پارس شما به طور کامل با نژادهای مختلف این موجودات آشنا خواهید شد.

نژادهای پونی

پونی ها اسبهای کوچک جثه ای هستند که قد آنها برخی از آنها کمتر از 1.5 متر است.اما این به این معنا نیست که هر اسبی که قدش کوتاه است پونی به حساب می آید.پونی ها خود به نژادهای مختلفی دسته بندی می شوند.در این مجموعه از ویدیو وت پارس شما با نژادهای مختلف پونی ها آشنا خواهید شد.

نژادهای گاو

نزدیک به ۶۰۰۰ سال پیش از میلاد مسیح با تغییر زندگی بشر از شکارگری به کشاورزی و بدنبال توسعه مزارع، گاوهای وحشی به این کشتزارها هجوم می‌آوردند که به تدریج بشر توانست تعدادی از این حیوان را به اسارت در آورده و اهلی نماید.شما چه میزان با نژاهای مختلف در حیوان گاو آشنایی دارید؟ در این مجموعه ویدیوهای آموزشی شما با نژادهای گاو آشنا خواهید شد.

جاهلیت مدرن در صنایع غذایی

در بسیاری از نقاط دنیا و در فرهنگ به ظاهر متمدن برخی ملل جاهلیتی مدرن رسوخ کرده است.این جاهلیت مدرن در فرهنگ غذایی بسیاری از این ملل نیز تاثیرگذار بوده است.غذاهایی جاهلانه ، احمقانه و گران که با زجر و عدم رعایت حقوق حیوانات و حتی انسان ها تهیه می شوند که ممکن است روش تهیه و مواد آنها نیز حال شما را دگرگون کنند.در 7 ویدیو با مثال های این جاهلیت مدرن آشنا شوید.

مستند حیات وحش هندوستان از نشنال جئوگرافیک

کشور هندوستان با پهناوری بی نظیر خود از زیست جانوری بسیار متنوعی بهره می‌برد و زیستگاه بسیاری از پستانداران بزرگ مانند فیل آسیایی، کرگدن تک شاخ و ببر می‌باشد.نشنال جئوگرافیک در مستندی بی نظیر به بررسی حیات وحش هند پرداخته است.شما می توانید این مستد را در قالب 5 قسمت از بخش ویدیو وت پارس مشاهده کنید.

اصول پرورش و تولید صدف های خوراکی

غذاهای دریایی امروزه فقط به ماهیان محدود نمی شود و طیف وسیعی از سخت پوستان و دیگر موجودات را در بر می گیرد که یکی از مهم ترین آنها گونه های مختلف صدف های خوراکی می باشد. صدف های خوراکی در حال حاضر یکی از پر سود ترین بخش های تجارت بزرگ آبزیان در جهان می باشد.در 6 ویدیو با اصول پروش صدف های خوراکی آشنا شوید.

نظرات

اولین شخصی باشید که در این مورد نظر می‌دهد
نظرتان را بنویسید توجه: نظرات قبل از انتشار توسط مدیریت تائید خواهند شد.

Secure image
مطالب موجود در این دسته‌بندی