مشاهیر و حیوانات : یک پرونده ویژه در مورد مایکل جکسون + تصاویر بسیار زیبا و بکر + هدیه ویژه و کلی فایل های ضمیمه

09 شهريور, 1391, ارسال شده توسط: saeedseery

شاید اکثر مواقع که صحبت از مشاهیر و حیوانات در کنار هم می شود بلافاصله صحبت از مشاهیری می شود که حقوق حیوانات را پایمال کرده اند و یا اینکه کاری خلاف این حقوق انجام داده اند. کمتر از انسان هایی صحبت شده است که با تمام وجود و عشق و علاقه خود در مورد حیوانات و طبیعت کارهای بزرگی انجام داده اند. یکی از این افراد که همیشه با عشق و علاقه خاصی که به حیوانات داشت ، قدم هایی در این راه برداشت ، مایکل جکسون خواننده بزرگ و فقید امریکایی بود. مایکل دیوانه وار عاشق حیوانات بود و اکثر حیوانات معمول جهان را در باغ وحش شخصی خود نگهداری می کرد.باغ وحش و پارکی که مردم به نام نورلند می شناسند. در مورد روابط او با شامپانزه محبوب و همیشگی خود ، بابلز هم داستان های بسیاری وجود دارد. مایکل ترانه های بسیاری را در مورد حقوق حیوانات و همچنین طبیعت خواند که از مهم ترین آنها می توان به ترانه زمین یا  Earth Song  اشاره کرد. آنچه در ادامه می آید مطالبی در مورد حیوانات شخصی مایکل ، تصاویر بکر و ویدئو و دو هدیه ویژه از وت پارس است. وت پارس در روز تولد مایکل جکسون شما را به دیدن و مطالعه کامل این متن در ادامه مطلب دعوت می کند. وت پارس تمامی سعی خود را در پر بار کردن بخش مشاهیر و حیوانات می کند و تلاش دارد که این بخش که بسیار هم از نظر ما مهم است ، به بخشی پرطرفدار و فرهنگ ساز تبدیل شود زیرا مردم همواره به رفتار بزرگان نگاه می کنند. 

مایکل جکسون در قلمرو شخصی خود دارای حیوانات مختلفی بود. یک لیما ، زرافه مشهور و محبوب خود ، بابلز شامپانزه همیشگی مایکل که حیوانا خانگی اصلی او بود ، تعداد زیادی سگ و مار بود. مایکل به طور دیوانه واری عاشق حیوانات بود. مایکل جکسون در نوامبر سال 1986 یک خط بسیار ویژه در خانه خود به راه انداخت که امروزه با نام مایکلز پت یا حیوانات خانگی مایکل شناسایی می شوند . این خط شمال حیوانات خانگی متعددی از قبیل قورباغه ها ، خرگوش ها ، شترمرغ ها ، مار ها ، لیماها و البته شامپانزه ها بود.

مایکل عاشق عنکبوت ها بود.مخصوصا عنکبوت هایی از گونه ترانتولاس. مایکل حتی رت ها و یا موش ها را هم از عشق و علاقه به حیوانات نگهداری می کرد. مایکل در پارک معروف خود که نورلند نام داشت ترتیب استقرار یک پارک وحش بسیار بزرگ و خصوصی را برپا کرد که دارای حیوانات بی شماری از قبیل فیل و شیر و سایر حیوانات وحشی بود. مایکل علاقه خاصی به هر فیلمی داشت که در مورد حیوانات بود و یا کاراکتر اصلی آن حیوانات بودند. امروزه پس از مرگ مایکل جکسون تعدادی از این حیوانات اهدا شده و در کالیفرنیا نگهداری می شوند. لیما شخصی مایکل هم لویی نام دارد که از حیوانات عجیب مورد نگهداری او می باشد. بن هم موشی بود که مایکل از کودکی به آن علاقمند بود و داستان رابطه مایکل با او ، داستان عجیبی میان حیوانات و انسان است. همچنین مایکل جکسون دارای یک پیست سوارکاری بود.

تصاویر

...........................

...........................

..........................

...........................

...........................

...........................

...........................

...........................

...........................

...........................

...........................

...........................

...........................

.......................................

لینک ها

بهترین لحظات مایکل جکسون با حیوانات به صورت اسلایدشو

........................................

بابلز ، شامپانزه محبوب مایکل

داستان زندگی بابلز در ویکی پدیا

صفحه مخصوص بابلز در سایت جهانی حیوانات

......................................

ویدئو

مایکل در کنار حیوانات ( این ویدئو را از سایت یوتیوب مشاهده کنید)

این ویدئو بسیار زیبا را از دست ندهید

.....................................

هدایای ویژه وت پارس

 پوستر بسیار با کیفیت بالا مایکل در کنار حیوانات - شماره 1

پوستر بسیار با کیفیت بالا مایکل در کنار حیوانات - شماره 2

...................................

مطالب مرتبط

 مشاهیر و حیوانات : ارنست همینگوی ، داستان پیر مرد و حیوانات

.....................................

تهیه و تنظیم از سعید سیری

seery@vetpars.com

saeed.seery@yahoo.com

نظرات

اولین شخصی باشید که در این مورد نظر می‌دهد
نظرتان را بنویسید توجه: نظرات قبل از انتشار توسط مدیریت تائید خواهند شد.

Secure image