درد و دل های خانواده محیط بان ملایری ، یک سال پس از درگذشتش

13 مرداد 1392, ارسال شده توسط: saeedseery

یک سال پیش در چنین روزی، “عبدالله یاری” محیط بان منطقه لشگردر ملایر، در هنگام تعقیب و گریز شکارچیان غیرمجاز، در اثر اصابت گلوله به شریان اصلی، به مقام رفیع شهادت نائل شد.عبدالله یاری نامی است که هر شهروند ملایری به نیکی از وی یاد می کند، کسی که با اخلاق و وجدان کاری بالا، با عشق به طبیعت و کار خود نمونه ای مثال زدنی برای همگان بود. وت پارس شما را به مطالعه این مطلب به نقل از ایسنا در ادامه مطلب دعوت می نماید.

13مرداد ماه سال گذشته، وقتی خبر شهادت محیط بان نمونه کشور در شهر پیچید، غبار غم و اندوه بر چهره ملایر نشست، حسرت داشتن انسانی اینچنین بزرگ با روحیه‌ای عاشقانه به محیط زیست و طبیعت تا همیشه بر دلهای مردم این شهر و به خصوص سازمان حفاظت محیط زیست باقی ماند... برای مطالعه بیشتر اینجا را کلیک نمایید.

نظرات

امیرمسعود در تاریخ 21 دی 1393
به راستی که اگر بدانیم، زحمات محیط بانان وظیفه شناس چنان ارزشمند است که با هیچ معیاری قابل اندازه گیری نیست. این عزیزان هستند که با کمترین امکانات و حقوق، عاشقانه کمر همت برای پاسداشت. محیط زیست میبندند. کاری که به نفع همان قاتلان رذل هم هست اما فهمشان نمیرسد. امیدوارم قانون به گونه ای اصلاح شود که هیچکس جرات نشانه روی به یک گنجشک را هم نداشته باشد چه رسد به ضابط قانون...
نظرتان را بنویسید توجه: نظرات قبل از انتشار توسط مدیریت تائید خواهند شد.

Secure image