بنر زیر اسلایدر

همه چیز در مورد پات (نخستین فیلم با موضوع حقوق حیوانات در ایران)

فیلم سینمایی پات ساخته امیرتوده روستا از حیث موارد زیادی فیلم مهمی به شمار می رود.از شخصیت اصلی فیلم که یک سگ است تا پرداخت به مسائل حقوق حیوانات در قالب یک فیلم برای نخستین بار در سینمای ایران.شاید پات بنیانگذار راه جدیدی در سینمای ایران برای پرداخت به موضوعاتی چون حقوق حیوانات باشد. وت پارس شما را به ادامه مطلب دعوت می کند.

همه چیز در مورد پات (نخستین فیلم با موضوع حقوق حیوانات در ایران)

دانلود رایگان کتاب Clinical Examination of Farm Animals

تست های بالینی و کلینیکال نقشی ویژه در تشخیص صحیح بیماری ها و یافتن روش های درمانی مفید بازی می کنند. شاید وجود یک کتاب جامع و کامل در این زمینه بتواند بسیار به یادگیری این تست های بالینی به دامپزشکان کمک نماید. وت پارس شما را به دانلود کتابی در این زمینه در ادامه مطلب دعوت می کند.

همه چیز در خصوص مزایا و معایب عقیم سازی سگ ها

موافقان عقیم سازی سگ ها دلایل زیادی را در خصوص موافقت خود با این عمل بیان می کنند.از کاهش ولگردی سگ ها تا جلوگیری از بروز برخی از بیماری های مهم مانند سرطان های دستگاه تناسلی.اما مخالفان بر این عقیده هستند که این عمل معایب بسیاری زیادی نیز همراه خود خواهد داشت.نظر شما در این خصوص چیست؟ وت پارس شما را به ادامه مطلب دعوت می کند.

همه چیز در خصوص مزایا و معایب عقیم سازی سگ ها

معرفی دانشکده دامپزشکی آنکارا در کشور ترکیه + تصاویر

دانشکده دامپزشکی دانشگاه آنکارا تا سال 1970 تنها دانشکده دامپزشکی بود که به بسط و گسترش علم دامپزشکی در کشور ترکیه تا آن زمان کمک می کرد. در سال 1842 دانشکده دامپزشکی نظامی تاسیس شد و چند سال بعد ، یعنی در سال 1889 دانشکده دولتی ترکیه بنا نهاده شد. وت پارس شما را به ادامه مطلب دعوت می کند.


دانلود رایگان کتاب مبانی حقوق حیوانات مورد استفاده در امور علمی

ما انسان ها نیستیم که باید برای حیوانات حقوق تعیین کنیم.بلکه هر موجود زنده بالقوه دارای حقوق مشخصی می باشد که برخی مواقع انسان ها به دلایل مختلف به این حقوق طبیعی تعدی می نمایند.حقوق حیوانات در امور علمی نیز باید مورد رعایت و احترام قرار گیرد.شما را به دانلود کتابی در همین زمینه دعوت می نماییم. وت پارس شما را به ادامه مطلب دعوت می کند.

دانلود رایگان کتاب مبانی حقوق حیوانات مورد استفاده در امور علمی

دانلود رایگان کتاب جنین شناسی لانگمن (Langman's Medical Embryology)

شاید معروف ترین کتاب جنین شناسی در سرتاسر دنیا که دانشجویان رشته های پزشکی و دامپزشکی از آن استفاده می کنند کتاب جامع جنین شناسی لانگمن باشد که هر سال نیز ادیشن های جدیدی از آن منتشر می شود. برای دانلود رایگان این کتاب جامع و کاربردی ، وت پارس شما را به ادامه مطلب دعوت می کند.

سخنرانی TED : آنچه دامپزشکان می دانند و پزشکان نه

چگونه از دامپزشکان برای فهم بیشتر در خصوص بیماران انسانی خود سوال نپرسیده بودم؟ این سوالی است که به موضوع سخنرانی باربارا نترسون پزشک متخصص در مجموعه سخنرانی های TED بدل شد.دریافت این موضوع که چیزهایی هست که دامپزشکان می دانند.سخنرانی ای که به اهمیت علم دامپزشکی در جهان می پردازد. وت پارس شما را به ادامه مطلب دعوت می کند.

سخنرانی TED : آنچه دامپزشکان می دانند و پزشکان نه

غذاهای ممنوعه برای حیوانات خانگی

بحث تغذیه در حیوانات خانگی و بالاخص سگ ها و گربه ها همواره یکی از موارد مهم و بسیار حساس در بحث نگهداری از حیوانات خانگی می باشد.برخی از مواد غذایی خطرناک وجود دارند که مصرف آنها در سگ ها می تواند آنها را تا یک قدمی مرگ و نابودی پیش ببرد.شما چه میزان با این غذاهای ممنوعه در حیوانات خانگی آشنا هستید؟ وت پارس شما را به ادامه مطلب دعوت می کند.

غذاهای ممنوعه برای حیوانات خانگی

اصول پرواربندی بره های مازاد

پروار بندی یعنی پرورش دام برای چاق کردن مناسب آن به منظور تولید گوشت در کمترین زمان با هزینه کم و خوراک قوی.در پروار بندی هدف تنها تولید گوشت نیست و کیفیت آن نیز حائز اهمیت است.شما در خصوص پرواربندی دام های مازاد چه می دانید؟این مقاله نگاهی به پرواربندی دام های مازاد خواهد داشت. وت پارس شما را به ادامه مطلب دعوت می کند.

پرواربندی بره های مازاد

ناهنجاری های رفتاری و فیزیکی در اسب ها

در سال های گذشته متخصصان توفیقات بسیاری در تولید و پرورش اسب هایی با خصوصیات بدنی و رفتاری ممتازتر نسبت به سایر اسب ها داشته اند.اما با این وجود در جمعیت اسب ها ناهنجاری رفتاری و فیزیکی همچنان وجود دارد.با این وجود و به طور کلی معیارهای مناسب برای انتخاب اسب های ممتاز چیست؟ وت پارس شما را به ادامه مطلب دعوت می کند.

ناهنجاری های رفتاری و فیزیکی در اسب

  • آخرین اخبار
  • پربازدیدترین
داروخانه وت پارس
آکواریوم اسب دریایی
کانال تلگرام وت پارس
تبلیغات